Çocuğunuzun yaşına uygun en güzel çocuk kitapları

Çocuğunuzun yaşına uygun kitapları seçmekte zorlanıyor musunuz? CiciKutu'yu tam da bu nedenle kurduk. Türkiye'nin en seçkin yayınevleri ile doğrudan çalışıyor, tüm kitaplarını okuyor, tasnifliyor ve yaş gruplarına göre ayırıyoruz ve ücretsiz kargo ile size ulaştırıyoruz.

Çocuğunuzu erkenden kitaplarla tanıştırın

Kitaplar, çocukların zihinsel, duygusal, sosyal ve dil gelişimine katkı sağlar. Onların hayal gücünü geliştirir. Kelime hazinesini geliştirdiği için çocuğun duygu ve düşüncelerini ifade etmesine imkan sağlar. Dinlemeyi öğrenir, hikaye anlatıcılığına ilgi duyar.

Her gece uyumadan önce ona bir kitap okumayı alışkanlık haline getirmeniz hareketli bir günün sonunda uyku öncesi sakinliğine geçiş için oldukça uygun bir etkinliktir.

Bizler seçtiğiniz yaş grubundaki çocuklarınız için uygun, kaliteli, başta kendi çocuklarımızın tekrar tekrar okumak istediği kitaplardan oluşan kutularımızı özenle hazırlıyor ve minik kitap kurtları için ücretsiz kargo ile adresinize gönderiyoruz.

Amacımız

Çocukları yaş gruplarına uygun kitaplar ile buluşturarak eğitim süreçlerine katkı sağlamak ve zihinsel gelişim süreçlerini hızlandırmak için onlara kitap sevgisini aşılayarak donanımlı birer birey olarak yetişmelerine yardımcı olma arzusu ile yola çıktık.

Sürprizi Bozmuyoruz

Eminiz ki her ayın ilk haftası çocuğunuz için özenle seçilmiş harika kitaplarla dolu sürpriz CiciKutu'nuzu sadece çocuğunuz değil siz de heyecanla bekleyeceksiniz.

Aylık 219TL'ye başlattığınız abonelik ile her ayın ilk haftası çocuğunuzun yaşına uygun kitapların bulunduğu kutumuzu ücretsiz kargoyla adresinize gönderiyoruz.

Abonelik başlatmadan önce kutunun içeriğini görmek istediğinizi biliyoruz, ama hayır, sürprizi bozmayacağız :)

Ekibimiz

Doğru

Fulya Bali
Kurucu Ortak
Levent Bali
Kurucu Ortak, CTO
Bize Katılın
Yeni takım arkadaşları arıyoruz
Abonelik çok kolay!

CiciKutu' Abonelik Sisteminin
Nasıl Çalıştığını Öğrenin

Çocuğunun bilgilerini ekle, kutunu seç, abonelik başlat. Bu kadar basit!

Daha fazlasını gör