Sıkça Sorulan Sorular

  • Bu bölümde sizden gelen sorulara yanıt bulmaya çalıştık

Sorularınız

CiciKutu nedir?

CiciKutu.com, her ay çocuğunuzun gelişimine rehberlik edecek 3-4 sürpriz çocuk kitabı ve minik hediyeleri içeren kutuların gönderildiği, abonelik modeli ile çalışan bir çocuk kitap kulübüdür.

CiciKutu.com’a üye olmak ücretsizdir. Üye olduğunuzda; kutu aboneliğinizi hemen başlatmasanız bile, her ay size gönderilen e-posta bülteninde şehrinizde gerçekleşecek ve çocuğunuzla iyi vakit geçirmenizi sağlayacak etkinlikler ile ilgili bilgiler alabilir, çocuk gelişim uzmanları ve pedagogların hazırladığı yardımcı içeriklere ücretsiz erişebilirsiniz.

Hayır. CiciKutu’lar sadece abonelerimize gönderilmektedir. Sitemize ücretsiz üye olduktan sonra, çocuğunuzun yaş grubuna uygun CiciKutu’yu seçip kolayca abonelik başlatabilirsiniz. :)

Tüm yayınevlerinin çocuk kitaplarını inceliyor ve sizler için çocuğunuzun yaşına uygun en güzel kitapları seçiyoruz ve ücretsiz kargo ile adresinize gönderiyoruz. Her ayın ilk haftası, çocuğunuz ile birlikte CiciKutu açma haftası.

Standart CiciKutu aboneliği kargo dahil 489TL, Kardeş Kutusu aboneliği kargo dahil 899TL’ dir.

Ayrıca +179TL ekleyerek kutunuzu Aile Kutusu'na çevirebilirsiniz.

CiciKutu’ları çocuğunuza özel, özenle hazırlayarak her ayın ilk haftası kargoya teslim ediyoruz. Abonelik başlattığınız ayı takip eden ayın ilk haftası, ilk CiciKutu’nuzu heyecanlı minik eller yardımı ile açabilirsiniz. :) Örneğin; 26 Aralık'ta başlattığınız aboneliğiniz ile ilk CiciKutu'nuzu Ocak ayının ilk haftası size ulaştırmış olacağız.

CiciKutu aboneliğinizi kredi kartı, banka kartı, sanal kart veya havale / EFT ile başlatabilirsiniz. CiciKutu aboneliğinizi kredi kartınız, banka kartınız veya sanal kart ile başlattığınızda abonelik ücreti devam etmek istediğiniz sürece her ay otomatik olarak yenileniyor. Eğer havale veya / eft ile abonelik başlatmayı tercih ederseniz; abonelik yenileme tarihi geldiğinde SMS ile bilgi aldıktan sonra o ayın ücretin, havale / EFT yaptığınız sürece aboneliğiniz devam edecektir.

Evet. İnternet sitemiz; kredi kartınız ve sizin güvenliğiniz için özel olarak hazırlanmıştır. Bilgileriniz, banka ve BDDK lisanslı ödeme kuruluşları haricinde, biz dahil hiç kimse tarafından görülemez, görüntülenemez, kayıt edilemez ve kopyalanamaz. Ayrıca tüm kişisel bilgileriniz de gizlilik sözleşmemiz dahilinde olup, sadece CiciKutu sisteminde kalacaktır. 3. şahıslarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Elbette, aboneliğinizi dilediğiniz zaman "Abonelik Detayı" sayfasından tek tuşla iptal edebilirsiniz.

Öncelikle sürpriz abonelik kutumuz abonelerimiz için sınırlı sayıda ve özenle hazırlanmaktadır ve abonelerimize özel olarak 489TL'ye satılmaktadır. Fakat yoğun talep üzerine stok durumu müsait olan geçmiş kutuları bize e-posta atarak stok durumunu sorabilirsiniz. Bazen geçmiş aylarda gönderdiğimiz kutuların içerisindeki bazı kitapları temini mümkün olmayabiliyor. Bu durumda kitaplarda değişiklikler yapabiliyoruz.

Bize Yazın

Bize aklınıza takılan her türlü konu için yazın lütfen, cevaplamaktan mutluluk duyarız.